DISCURSO

Centrum posiada akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (decyzja nr 110.2.1776.2022)

mgr Aleksandra Kaczyńska

Neurologopeda, pedagog specjalny, surdopedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta karmienia, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, protetyk słuchu, terapeuta ręki, terapeuta taktylny, terapeuta NDT-Bobath i NDT-Bobath Baby, terapeuta J.Brondo (Argentina-Cordoba).

Ukończyła wiele kursów i szkoleń kwalifikacyjnych, w tym Curso Castillo Morales RCM – w Cordobie (Argentyna) oraz całościowy, wieloetapowy kurs J.Brondo “Opieka i wsparcie dzieci urodzonych przedwcześnie” – Argentina (Cordoba).
Od 2019 roku realizuje staż w Clinica y Maternidad del Sol na Oddziale Patologii Wcześniaka, gdzie ma możliwość praktyki w zakresie holistycznego wsparcia noworodka. Zafascynowana holistycznym podejściem do opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi, łączy w swojej pracy koncepcje neurofizjologiczne z metodami samoregulacji i masażu.

W związku z tym praktykowała chińskie techniki masażu, aby lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów. Obecnie pracuje jako neurologopeda na Oddziale Gastrologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie rozwija się również naukowo. Ponadto od wielu lat współpracuje z Centrum Terapeutycznym “Uniquecenter” Warszawa- Krochmalna, gdzie prowadzi holistyczną terapię neurologopedyczną.
Od 10 lat prowadzi zajęcia ze studentami w ramach współpracy ze Szkołami Wyższymi i Uniwersytetami w całej Polsce.

Nadchodzące szkolenia prelegenta

Kinesiotaping logopedyczny od podstaw – podejście praktyczne

1,299.00

Prowadzące:
mgr Aleksandra Kaczyńska
 mgr Ewa Wojewoda

Data: 28 lipca 2023r., godz. 9:00-17:00
Szkolenie stacjonarne >> Wrocław
czytaj więcej
Zapis na szkolenie

Shop
0 items Cart
My account